Menu Zamknij

POLCRO patronem ruchu Badania Kliniczne to MY!

W lutym 2021 roku PolCRO nawiązało współpracę z nowo powstałym przy Akademii Leona Koźmińskiego ruchem Badania Kliniczne to MY!Celem ruchu jest stworzenie międzynarodowej platformy służącej wymianie wiedzy, doświadczeń, obserwacji oraz poglądów praktyków oraz specjalistów ściśle związanych z prowadzeniem oraz rozwojem badań klinicznych, jak też osób zainteresowanych poruszaną tematyką. Ruch zachęca do dyskusji osoby reprezentujące zarówno różne firmy, czy organizacje, ale także różne stanowiska czy poziom doświadczenia dzięki czemu jest ona jeszcze ciekawsza.
 
W styczniu 2021 roku ruch rozpoczął serię comiesięcznych webinariów, podczas których można usłyszeć perspektywę ekspertów z Polski oraz ze świata, a także uczestniczyć w dyskusji uczestników z prelegentami. Do tej pory wśród poruszanych tematów pojawiały się: Sztuczna inteligencja w badaniach klinicznych, Pacjent w centrum badań klinicznych oraz Badania kliniczne z udziałem kobiet w ciąży. Spotkania te cieszę się szerokim zainteresowaniem wśród uczestników z Polski oraz z zagranicy.
 
Poza wspomnianymi webinariami ruch prowadzi działania w zakresie consultingu oraz planuje organizację konferencji i czy szkoleń celem dalszego poszerzania wiedzy specjalistycznej z zakresu badań klinicznych. Prace te są prowadzone oraz koordynowane przez osoby ściśle związane z branżą badań klinicznych: Katarzynę Pieńczuk oraz Łukasza Więcha.
 
MY! tworzymy badania kliniczne i jesteśmy ich nie rozerwalnym ogniwem i to widać podczas organizowanych przez ruch wydarzeń.
 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez ruch Badania Kliniczne to MY!. Najbliższe już 15 kwietnia 2021 – webinarium: Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych.