Menu Zamknij

I Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, której mamy przyjemność być Patronem. Będzie to dla Nas zaszczyt gościć Państwa podczas wydarzenia, zarówno w formie na żywo, jak i online. Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach skupimy się podczas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia oraz metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez nas Goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać.

Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy oraz organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoją praktyczną wiedzą.

Będzie to fantastyczna okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością.

Nie może Państwa zabraknąć!

Dodatkowo w okresie poprzedzającym samą konferencję Badania Kliniczne to MY!, zostanie zorganizowany szereg wydarzeń towarzyszących. Ich charakter oraz tematyka są ściśle związane z prowadzeniem badań klinicznych, co koresponduje z charakterem wydarzenia. Będą się one odbywać raz dziennie w oknie czasowym 18:00 – 20:00 i w całości będą prowadzone w języku angielskim. Informacja o wspomnianych spotkaniach będzie widoczna dla uczestników konferencji w „Kalendarzu Konferencji” w aplikacji konferencji.

Zachęcamy gorąco Państwa oraz Państwa znajomych i współpracowników do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!. Szczegóły oraz rejestracja pod linkiem: https://www.kozminski.edu.pl/pl/i-miedzynarodowa-konferencja-badania-kliniczne-my

Równolegle do rejestracji na wydarzenie, dodatkowo zbieramy rezerwacje osób chętnych do uczestnictwa w wykwintnej Gala Dinner, której przeprowadzenie uzależniamy od sytuacji epidemiologicznej. Będzie to uroczyste wydarzenie przy muzyce na żywo, w eleganckim lokalu znajdującym się na terenie stadionu Legia Warszawa. Z racji na nie pewną sytuację związaną z obostrzeniami COVID-19 decyzję o zorganizowaniu bankietu podejmiemy nie później, niż w pierwszym tygodniu września o czym poinformujemy na stronie oraz mediach wydarzenia.

Z poważaniem,
Zarząd POLCRO

>> Dodatkowe informacje związane z COVID-19 <<

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, chcemy zapewnić Państwu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W związku z tym, w przypadku wydarzenia na żywo, gościć możemy ograniczoną liczbę osób niezaszczepionych na COVID-19 oraz zaszczepionych ostatnią efektywna dawką, nie później niż dwa tygodnie przed konferencją. Rejestracja zostanie zablokowana automatycznie po osiągnięciu limitów oraz uruchomione zostaną zapisy na listę rezerwową. Status szczepienia weryfikować będziemy podczas rejestracji poprzez zadanie kilku prostych pytań wszystkim zgłaszającym, a informacja ta nie będzie przechowywana.

Nalegamy i zachęcamy do wdrażania najprostszych i najskuteczniejszych zasad pozwalających na ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa – dystansowanie, maseczki, dezynfekcja. Podczas konferencji na żywo konieczne będzie noszenie maseczek zakrywających usta i nos.